Mali Kuaför | FAYDALI BİLGİLER
1909
post-template-default,single,single-post,postid-1909,single-format-standard,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large
 

FAYDALI BİLGİLER

26 May 2014, by malikuafor in MALİ YAZILAR

SAÇ BAKIMI
Saç bakımı için doğru şampuanlar ve doğru saç bakım ürünleri kullanmak gerekir. Saç bakımında; saç derisi ile ilgili sorunlar şampuanla çözülebilir, saç uçlarındaki problemlerde bakım kremleriyle çözülebilir. Kuru ve yıpranmış saçlar için MALİ salonlarında Davines’in nem bakım ürünleri ve 4′lü saç SPA’sı uygulanarak saça kaybettiği nem geri kazandırılır. Koparak dökülen saçlar içinde keratin saç bakımı uygulanır.

BREZİLYA FÖNÜ
Saç bakımı için doğru şampuanlar ve doğru saç bakım ürünleri kullanmak gerekir. Saç bakımında; saç derisi ile ilgili sorunlar şampuanla çözülebilir, saç uçlarındaki problemlerde bakım kremleriyle çözülebilir. Kuru ve yıpranmış saçlar için MALİ salonlarında Davines’in nem bakım ürünleri ve 4′lü saç SPA’sı uygulanarak saça kaybettiği nem geri kazandırılır. Koparak dökülen saçlar içinde keratin saç bakımı uygulanır.

SAÇ KESİMİ
Doğru saç kesimi ile hem yüz hem de vücut olduğundan daha iyi gösterilebilir. Buna örnek; dar omuzlar daha geniş, geniş omuzlar ise daha dar gösterilebilir. Hatta basenler bile doğru saç kesimiyle olduğundan daha dar gösterilebilir. Buna örnekler çoğaltılabilir… Saç kesiminin insanların görüntüsünde rolü büyüktür.

MANİKÜR VE PEDİKÜR
El, ayak ve tırnak bakımı hem sağlık hem de estetik açıdan önemlidir. Manikür ve pedikür tırnak üstündeki ölü etlerin temizlenmesidir. El ve ayak bakımında haftada en az bir defa peeling uygulaması ile ölü derinin atılması sağlanır ve deri kendini yeniler. Salonlarımızda LCN ve ESSE ürünleri kullanılmaktadır.

GELİN MAKYAJI
Genç kızların en özel günlerinden biri olan düğün törenlerinde kusursuz görünmek en büyük istekleridir. Gelin makyajı bu kusursuz görünümde saç ve gelinlik modelinin önemli bir tamamlayıcısıdır. Güzelliğinizi tamamlayacak olan bu makyaj salonlarımızda profesyonel makyözlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

 

Saç Boyası Daha Koyu: Saç dostu ürün konsepti ile mevcut renginden daha koyu tonlara boyama işlemidir.

Saç Boyası Dip: Saç dostu ürün konsepti ile saçlarınızdaki mevcut rengin devamlılığını sağlamak için uygulanan işlemdir.

Röfle: Saç renginize uygun sürton renkler oluşturmak için 1 ve ya 6 seviyeye kadar açılarak uygulanan tonlamalardır.

Balyaj: Saçlarınızda arzunuza göre farklı kalınlıklarda ve degradeli tonlamalar ve renk yansımaları oluşturmak için uygulanır.

Perma: Saçlarınızda doğal dalgalar yaratmak için saç dostu ürün konseptimizle uygun boyda bigudilerle saçlarınızda kalıcı dalgalar oluşturulur.

Brazilian Therapy: Kabaran, yıpranmış ve elektriklenen saçlarda bakımlı ve pürüzsüz görünüm sağlar. Kullanılan ürünlerde formal dehit içermez. Etkisi 3 ay boyunca sürer.

Gelin Saçı: Önceden belirlenmiş bir tarihte gelin koçumuz tarafından yapılan mülakat neticesinde gelinlik modeli ve yüz şeklinize göre aksesuar ve saçlarınız tasarlanır. Düğün gününüzde uygulama gerçekleştirilir.

Saç Kesimi Ekip: Sürekli eğitimlerle güncellenen ekibimiz tarafından yüz tipinize en uygun şekilde uygulanır.

Topuz / Fantezi Topuz: Tarzınıza, yüzünüze ve gideceğiniz davet konseptine göre uzman ekiplerimiz tarafından uygulanır.

Saç Boyası: Saç dostu ürün konsepti ile mevcut rengin devamı ve ya 1 ton daha koyutlma işlemidir.

Saç Boyası Açıcı İle: Saç dostu ürün konsepi ile 1 veya daha açık tonlarda açma işlemidir.

Gölge: Saçlarınızdaki mevcut rengine uygun 2 ve ya 3 tona kadar doğal ışıltılar yaratmak için uygulanan işlemdir.

Saç Bakımı Hızlı: Saç Bakım Uzmanlarımız tarafından saçınızın ihtyacınıza göre expres bakım uygulanmasıdır.

Saç Bakım Detaylı: Saç Bakım Uzmanlarımız tarafından yapılan konsultasyon neticesinde saçlarınızın ihtiyacına före uygualanan detaylı bakım uygulamasıdır.

Fön: Uzman Ekibimiz tarafından saç kesiminize göre senenin trendlerine uygun olarak gerçekleştirilir.

Burgu Fön: Uzman Ekibimiz tarafından saç kesiminize ve saç boyuna göre farklı fırça kalınlıkları ile saçınızda doğal bukleler oluşturulur.

Maşa: Saçlarınızda bukleler oluşturmak için arzunuza göre farklı kalınlıklardaki termal maşalar ile uygulanır.

Saç Kesimi Yönetici: Salon yöneticilerimiz tarafından yapılan konsultasyon neticesinde yüzünüze en uygun model belirlenip uygulanır.

 

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.