SENİN TARZIN HANGİSİ

Mali kuaför olarak yeni stiliniz için galerimizle karşınızdayız.

SAÇ KESİM

Sıcak yaz günlerini yepyeni saçlar ve tazelenmiş bir imajla karşılamaya ne dersiniz?PIXIE KESİM

2022 Yılının trendleri arasında yer alan pixie saç kesimi yüz hatları ve makyajını tamamen ortaya çıkaran bir saç kesim modelidir.


KÜT KESİM

Saç tipine göre önden veya yandan verilecek asimetrik dalgalar ile kışkırtıcı ve ilgi çekici görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle genç bayanların tercih ettiği modeller arasındadır.


BOB KESİM

Çene hizasında veya çene üstünde kesilen ve ensede hafif bir bombe ile şekil verilen saç kesimidir.


LONG BOB KESİM

Kahküllü modeller aslında her saç tipine uygulanabilen bir kesim yöntemidir. Bayanların alın bölgesinden aşağı doğru inilen kahkül, yüz güzelliğine ayrı bir hava katar ve ayrıca yüz hatlarını olduğundan daha yuvarlak gösterir.

SAÇ RENKLENDİRME

Saç renginin değiştirilmesi oldukça zahmetli bir süreçtir. Saçın sağlığını kaybetmemesi, yıpranmaması için saça uygulanan boya işleminin alanında uzman saç profesyonelleri tarafından yapılması gerekmektedir. Mali Kuaför olarak renklendirme - saç boyama işlemlerini alanında uzman saç profesyonellerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.BAKIR RENGİ SAÇLAR

Kızıl saç rengini andıran turuncu yansımalar içeren sıcak ve canlı renk tonudur.


OMBRE VE BALYAJ  

Saç diplerinin koyudan uçlara doğru açılan işlemin adıdır. Eski adı gölge veya balyaj olarak bilinir. Farklı saç tonlarında uygulanabilir bir işlemdir.


PLATİN VE SARI SAÇLAR

Saçın dipten uca tamamen açılarak beyaza yakın sarı tona gelmiş halidir.


KÜLLÜ SAÇLAR

Sezonun en dikkat çeken trendlerinden birinin, küllü saç renkleri olduğunu biliyor muydunuz? Küllü saç renklerinin cool havasını bir deneyen bir daha bırakmaz. Denemek mi istiyorsun? O zaman aradığın doğru adres mali kuaför.

SAÇ BAKIM

Daha önce deneyimlemediğiniz bir saç bakımına Hazır mısınız. Saç dökülmesi, kepek sorunu, kurumuş saçlar ve aşırı yağlanma gibi sorunları düşünmesi bile insanın sinirini bozar. Ama artık tüm bu konularda güçlü bir destekçin var! Mali kuaförBOTOX SAÇ BAKIMI

Botox işlemi sırasında saçlara aminoasit ve protein yüklemesi yapılır. Saç telleri keratin ismi verilen proteinler ve aminoasitler sayesinde gücünü ve sağlığını korur.