Mali Kuaför | KIŞ AYLARINDA SOLARYUM
2164
post-template-default,single,single-post,postid-2164,single-format-standard,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large

BLOG

 

KIŞ AYLARINDA SOLARYUM

08 Ara 2015, by malikuafor in MALİ YAZILAR

Solaryum hayatımıza girdiğinden beri, bronz ten için yazı beklemek gerekmiyor. Mali Solaryum sistemi yaz kış hizmetinizde. Üstelik solarumla bronzlaşmak çok da pratik bir yöntem. Günlerce güneşlenmekten çok daha az zamanda, beş-altı seansta bronz bir tene kavuşabiliyorsunuz. Ayrıca solaryumda ultraviyole ışınları cildin ihtiyacına göre ayarlanabildiği için, yanıp kavrulma durumu olmuyor.

Doğru yöntemler ve cihazlarla cildinize uygun olarak kullanılan solaryumun, bronz bir ten görüntüsü dışında vücuda pek çok pozitif etkisi de var. Kan dolaşımını hızlandırıyor, dokuların oksijenlenmesini artırıyor, vücüttaki toksinlerin dışarı atılmasında etkili oluyor.

SOLARYUM NEDİR?

Güneş ışığının etkilerini kullanılabilir hale getiren solaryum, ultraviyole ışınları sayesinde tende yapay bronzlaşma sağlıyor. Ultraviyole ışınları, üç tabaka halindeki derinin öncelikle üst tabakasına geliyor; bronzlaşma ve yeni pigmentlerin oluşumunu sağlayan mekanizmaları harekete geçiriyor.

Solaryumla bronzlaşma güneşle aynı etkilere sahip olsa da, solaryumda ki ışınların filtre edilmiş olması, zararlı ışınların cildinizde oluşturabileceği tahribatları en aza indirgiyor. Ayrıca çok değişken olabilen doğal güne ışınlarının aksinr, solaryumla güneşlenme sırasında bu ışınlar istenilen şekilde ayarlanabiliyor.

KIŞ AYLARINDA SOLARYUM

Kış aylarında uygulanacak solaryum seansları size yaz aylarını beklemeden bronzlaşmayı sağlayacak ve size moral olacaktır. Kendinizi daha iyi hissedecek ve zinde olacaksınız. Kış aylarında kullanılan solaryum; Yüksek moral için ortam hazırlar, sağlığı güçlendirir, dinamik bir görünüm sağlar.

NO COMMENT

Sorry, the comment form is closed at this time.