2019 BAHAR GELİNLERİ – Mali Kuaför

2019 BAHAR GELİNLERİ

2019 BAHAR GELİNLERİ

Bahar aylarında yapılacak düğünlerde farklı konsept seçenekleri tercih edilebilir. Bahar ayları keyifli ve unutulmaz düğünlerin yapıldığı aylardır. 2019 bahar gelinleri saç modelleri ve makyaj tasarımlarında oldukça fazla seçeneğe sahip. Bohem ve özgür bahar gelinleri bu yıl oldukça sık görülecek. Baharın neşesini ve romantizmini yansıtan bahar gelinleri doğallıktan yana tercih yapmalı. Bahar ayları için gelinlik modelleri de doğallığı ön plana çıkarıyor.

Gelin saçı ve makyajında da baharın büyülü etkisini görüyoruz. Aydınlık ve zarif bir görünüm bahar gelinlerinin ışık saçmasını sağlıyor. Bahar düğününde yeni açan bir çiçek gibi güzel görünmek istiyorsanız baharın güzelliğini gelinliğinizden, saç modelinize, makyajınıza kadar her detayda yansıtmalısınız. 2109 bahar gelin trendlerinde doğallık, özgürlük ve zarafet etkili oluyor. Işıl ışıl ve doğal bahar gelinleri bu yılın düğünlerine damgasına vuruyor.

2019 Bahar Gelin Saç Modası

2019 bahar gelinleri bahar çiçekleri gibi görünmek istiyor. Tüm dünyada popüler olan 2019 bahar gelin saç modası da bu trendi yakalıyor. Doğal görünümlü zarif gelin saç modelleri bahar düğünlerinde tercih ediliyor. Eğer siz de bir bahar geliniyseniz bahar düğün modasına uygun saç modeli tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Bahar düğünü gelin saç modellerinde aradığınız modern tarzı yakalamanızı sağlayacak gelin koçu hizmeti sunuyoruz. Profesyonel gelin koçu hizmetimizden yararlanarak düğünüzü bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Her gelin özeldir ve biz her gelinin tarzına uygun en son moda gelin saçı tasarımlarını yapıyoruz.

Bahar Düğünü İçin Gelin Koçu Hizmeti

Bahar düğününde baharın büyüsünü yaşamak isteyen 2019 bahar gelinler için bahar düğünü konseptine uygun gelin saçı modeli, makyajı, aksesuar seçimi konusunda profesyonel destek sunuyoruz. Farklı alternatifler arasından hayalinizdeki bahar düğününde sizi bir masal perisine dönüştürecek saç modelini ve makyajını bulmanızı sağlıyoruz

 Gelinliğinizin modeli nasıl hangi saç modeli ve makyaj konsepte uyar gibi soruları profesyonel olarak yanıtlıyoruz. Yüz tipinize, gelinlik modelinize, düğün konseptinize uygun gelin saçı ve makyajını seçmenizi sağlıyoruz. Her detayıyla mükemmel bir gelin olmanız için tüm detaylarda profesyonelliğimizi konuşturuyoruz. Gelin koçu hizmetimiz ile tüm detaylarla mükemmel bir gelin olacaksınız.

Share post: