2019 SAÇ TRENDLERİ – Mali Kuaför

2019 SAÇ TRENDLERİ

2019 SAÇ TRENDLERİ

2019 Saç Trendleri

2109 yılında saç modasının oldukça farklı tarzlara göz kırptığını söyleyebiliriz. Saç renklerinde ve saç kesimlerinde cesur seçimler için bu yılı tercih edebilirsiniz. Cesur tarzlarla birlikte bu yıl retro saç tarzı da öne çıkıyor. Seksenlerde ve doksanlarda moda olan saç kesimleri ve saç şekilleri bu yıl moda olan saç tasarımları arasında yer alıyor.

 Bir yandan eskiye dönüş bir yandan da geleceğe adım atan saç modelleri bu yılın modasını belirliyor. Geleceği çağrıştıran metalik renkler, farklı renklerin bir arada kullanılması bu yıl etkili olacak. 2019 saç trendleri saç kesimlerinde pixie ve bob saç kesimlerini öne çıkarıyor. Pixie saç kesimlerinde turkuaz, pembe gibi canlı renkler dikkat çekiyor.

2019 Saç Trendlerinde Öne Çıkan Modeller

Kısa saç bu sene açık ara farkla öne çıkıyor diyebiliriz. Özgür ve cesur saç stilleri kısa saç modellerinde hayat buluyor. Pixie ve bob saç kesimlerinde oldukça farklı seçenekler var. Kısa saç oldukça etkili olsa da uzun saçlarda da retro havası yaratmak oldukça etkili olacak. Uzun dalgalı saçlarda bob kesimler moda olurken düz saçlarda hacimli saç şekilleri yeni tarzlar yaratmanızı sağlayacak.

Yılın saç modasını belirleyen Milano Moda Haftasında saç tasarımlarımızla yer aldık. Bu yılın saç trendlerini belirleyen tasarımlara imza attık. Mali Kuaför olarak 2019 saç trendleri konusunda tüm dünyada etkili olacak saç tasarımlarımızla beğeni topladık. Bu yılın moda olacak saç modelleri arasında bizim tasarladığımız saç modelleri de yer alıyor.

Saç Tarzımla Modayı Nasıl Yakalarım?

Bu yıl siz de saç tarzınızla modayı yakalamak istiyorsanız yeni saç kesimlerini denemelisiniz. Bob ya da pixie saç kesimlerinden yüz şeklinize uygun bir model seçebilirsiniz. Uzun saçlarımdan memnunum diyorsanız saçlarınıza retro bir görünüm verebilirsiniz. Saçlarınızda yeni renkler deneyerek de bu yılın modasını yakalayabilirsiniz. 2019 saç trendleri oldukça fazla seçenek sunuyor. Önemli sizin yüz tipinize ve tarzınıza uygun modeli bulmanız olacaktır. Her yüz tipi her saç modelini kaldırmaz. Bu nedenle kendi yüz şeklinize göre yeni modellerden tercih yapmalısınız.

Share post: