2020 SAÇ RENGİ TRENDLERİ – Mali Kuaför

2020 SAÇ RENGİ TRENDLERİ

2020 SAÇ RENGİ TRENDLERİ

Kadınlar için saç modelleri kadar saç renkleri de oldukça önemlidir. Saç renginde yapılan değişiklikler ten renklerinde farklı yansımalar oluşturduğundan görüntüleri anında değişir. Bunu bilen kadınlar saç modasını yakından takip ederler. Saç modasında en sık değişen noktalardan biri saç renkleridir. Her yıl hatta her mevsim farklı saç renkleri popüler olmaktadır. Bu yazımızda sizler için 2020 yılının en popüler olan saç renklerini bir araya getirdik. Saç renginizde değişiklik yapmak istiyorsanız renkler konusunda verdiğimiz detaylı bilgileri öğrenmeden karar vermeyin. İşte 2020’nin en popüler renkleri:

Küllü Kahve ve Küllü Kumral

Saç modasını yakından takip edenler bilirler ki küllü kumral ve küllü kahve tonları zamansız yani modası hiç geçmeyen renklerdir. Ten renginize uygun tonu yakaladığınız anda size canlı ve asil görünüm kazandıracak özel bir saç rengidir.

Bronz

Son yıllarda oldukça popüler olan bir renktir. Saçlarında farklı bir tarz oluşturmak isteyenler için çok uygun bir seçenektir. Açık tenlilerin sıklıkla kullandığı bir renk olan bronz, dikkatleri üstüne çekmek isteyen kadınların öncelikli tercihidir.

Bitter Çikolata

Çikolata kahve tonları sokak modasında yer etmiş oldukça sık tercih edilen bir renktir. Kadınlara istedikleri gizemli ve havalı görünüm sağlar.

Badem Kahve

Kadınlara farklı bir hava kazandıran saç rengi uygun bir saç modeliyle bütünleştiğinde muhteşem bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Karamel

Yaz aylarında sıkça tercih edilen oldukça sıcak ve canlı bir renktir. Rengin canlılığının yüzünüze yansımasıyla bambaşka birine dönüşebilirsiniz.

Bakır

Son yılların en popüler rengidir. Ten ve göz renginize göre birçok farklı tonu bulunmaktadır. İddialı bir görünüm için tercih edebileceğiniz çok özel bir renktir.

Pastel tonlar

Son yıllarda rengârenk saçları görebiliyoruz. Bu konuda değişiklik yapmak isteyenler için çok cazip görünen mavi, mor, yeşil, pembe gibi renkler eğlenceli ve bir o kadar da güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Sütlü Kahve

Doğal görünümü seven aynı zamanda da stil sahibi kadınların tercih ettiği bir renktir. Size modern bir görünüm sağlar.

Bal Köpüğü

Açık tenli kadınların tercih ettiği bir saç rengi olmasına rağmen doğru tonlarıyla bütün kadınlar için uygun bir alternatif olmaktadır. Şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Soğuk Sarı

Yaz aylarında tercih edilen oldukça şık bir renktir. Kadınların asaletine asalet katar.

Fındık Kabuğu

Son zamanların en çok beğenilen saç renkleri arasında yerini almıştır. Harika bir görünüme kavuşmanızı sağlar daha çok esmerlerin tercih ettiği bir renktir.

Altın Sarısı

Açık tenlilerin sıklıkla tercih ettiği renk olan altın sarısı modası geçmeyen diğer renklerden bir tanesidir. Her yıl kullanılan oldukça havalı ve güzel bir görünüm kazandıran çok özel bir renktir.

Kızıl Kahve

Farklı saç rengi arayışı içinde olan kadınların tercih ettiği bir renktir. Oldukça iddialı ve havalı görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezidir.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.