DAVETLERE ÖZEL SAÇ MODELLERİ – Mali Kuaför

DAVETLERE ÖZEL SAÇ MODELLERİ

DAVETLERE ÖZEL SAÇ MODELLERİ

Davetler…

Gitmesi oldukça eğlenceli ve keyifli olan bu etkinlikler için hazırlanmak hem zaman hem de biraz da emek istemektedir. Her davetin özel bir kıyafete ve her kıyafetin de özel bir saç modeline ihtiyaç duyduğu günümüzde, özel kıyafetlere uyum sağlayacak özel saç modelleri sırrını vermeye geldik.

Sırtı açık elbiselerde, uzun saçlara sahip kadınların sırtlarını açıkta bırakmak istemeleri halinde, saçlarını yanlara ayırmalarının ya da topuz yapmalarının uygun olacağını söyleyebiliriz. Kim at kuyruklarının şık olmayacağını söyleyebilir ki? Saçlarınızı kusursuz hale getirmek için güçlü bir saç spreyi yeter. Eğer tokanızın görünmesinden rahatsızlık duyarsanız, etrafına saracağınız bir tutam saç ile bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz.

Salaş bir görünüm

Yerine göre salaş topuzların da gayet güzel durduğunu ve saç spreyleri ile dağınık bir topuz oluşturmanın oldukça kolay olduğu göz önüne alındığında, saça eklenecek birkaç kurdelenin stilinize farklılık katacağını da eklemeliyiz. Günlük yaşantıda kullanılan topuzları heykelsi topuzlara dönüştürülebiliriz bunun için de birkaç firkete tokanın oldukça iş görecektir. Davet kıyafetlerine bir miktar romantizm katmak isteyenlerin örgü topuzlarına çiçekli bir taç ya da çiçekli tokalar ekleyebilecekleri önerisi yerinde olacaktır.

Klasikten vazgeçmeyenlere…

Hemen her davetin klasik saç stillerinden biri olan düğüm topuzlarının neredeyse tüm elbise modelleri ile uyum sağlamakta ve takıları öne çıkarmakta. Hangisini tercih edeceğiniz size kalmış.

Karar veremeyenler için…

Eğer saçınızın açık ya da toplu nasıl olması gerektiğine bir karar veremiyorsanız, yarım topuzlar işinizi görebilir. Hem yüz hatlarınızı ortaya çıkaran hem de saçlarınızın dalgalanmasına imkân tanıyan bu romantik saç stilini, fiyonklu tokalar ile denemeniz uygun olacaktır. Hem yüz hatlarınızı ortaya çıkaran hem de saçlarınızın dalgalanmasına imkân tanıyan bu romantik saç stilini, fiyonklu tokalar ile denemeniz uygun olacaktır.,

Bir başka davet klasiği olan yüksek at kuyruklarına dalgalı fönler ile fark katılabilirsiniz bu basit stilin saçların tepede sıkıca toplanması ile elde edilebiliriz. Klasik olmasına karşın temiz bir fön ile yanlış yapmanız asla mümkün olmaz. Hafif dalgalar sayesinde hacim kazandırabileceğiniz saçlarınızı tam da ortasından ayırarak mükemmel bir stil yakalayabilirsiniz.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.