Mali Pati – Mali Kuaför

Mali Pati

Mali Pati

Mali Kuaför’ün sahibi Ali Keleş’in hayvanlara olan sevgisi ve onların ihtiyaçlarını karşılama arzusu ile çıktığımız bu yolda, kuaför olarak mesleğimizde gösterdiğimiz titizliği ve özeni, hayvanları ve onların haklarını korumak için de gösteriyoruz. Nihai hedefimiz sokaktaki sahipsiz dostlarımızın öncelikli ihtiyaçlarını temin etmek.

İlk defa bir kuaför markası olarak Türkiye’de sokakta yaşayan hayvanlar için sorumluluğu üstlendik ve bu alanda bir proje gerçekleştirdik. Farkına Var Sosyal Sorumluluk Derneği ile başladığımız bu projede onlarca gönüllünün bir araya gelerek hazırladığı el emeği sanat eserlerini, Mali Store ve trendyol mağazamızda satışa sunduk.

Gelirinin yalnızca hayvan hakları için kullanılacağı bu ürünlerde maddi olarak hiçbir kar amacı gütmüyoruz. Her bir salonumuzda bulunan “Mali Pati” kumbaralarındaki birikimi ise yine sahipsiz minik dostlarımıza yuva olmak için kullanıyoruz.

Şimdiye kadar Kurtköy’de bulunan terk edilmiş hayvan dostlarımızı besleme ve Kurtaran Ev aracılığı ile kulübe desteğinde bulunduk. Bundan sonraki süreçte dostlarımız için daha büyük işler yapmak için heyecanlıyız. Heyecanımıza sizin de ortak olmanız ve projeye olan desteğiniz bizim için değerli.