SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ AKSESUAR TRENDLERİ – Mali Kuaför

SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ AKSESUAR TRENDLERİ

SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ AKSESUAR TRENDLERİ

Mücevherli Tokalar ve Saç Klipsleri 

Çoğumuz için, saç tokası ve saç broşları günlük görünüşümüzün bir parçası değil, özel anların tamamlayıcısı olsa da, bu sezon etkinlikler için sakladığımız süslü aksesuarlarımızı çekmecelerden çıkarma zamanı! Onları sihirli bir dokunuş ile günlük hayatımıza entegre ederek masalsı bir görüntü elde etmek oldukça trend olacak.

İnci Saç Aksesuarları

İnciler bu sezon en yaygın kullanılan aksesuarlardan biriydi ve 2020 trendlerinde de tahtını kimselere bırakmayacak. İncilerle süslenmiş taçlar ve tel tokalar trend basamaklarında ki yerini korumaya devam edecek. 

Zincir

Zincirler bu sezon birçok büyük moda defilesine aniden giriş yaparak, zarif bir görüntü sergileyen incileri arka planda bırakarak asi ve şık bir görüntü ile neredeyse tüm saç modellerine uygulanarak, 2020 yılında saçlarda çok kullanılacağının sinyallerini verdi.  

Fiyonklar

Anında görünüme bir çekicilik katan sevimli, feminen bir aksesuar olan fiyonklar , bu sezonda sürpriz yapmayarak yaygın olarak kullanılacak. Saç tokası, bant ve hatta tel toka olarak kullanımı yaygın olan fiyonklar minimal zincirler ve çiçekler ile birleştirilerek modern bir görüntü ile saçlarda boy gösterecek. 

Logolar

Ünlü markaların logoları bu sezon tokalarda kullanılarak saçlarda yer almaya başladı ve artarak devam eden yükselişi ile markaların logoları haricinde basit sloganlar kullanılarak oluşturulan logolar da saçlarda yer alacak. 

Tel Tokalar

Her ne kadar bu sezon gösterişli aksesuarlar yükselişte olacak olsa da, sadelikten vazgeçemeyenler için hayatımızın kurtarıcısı olan tel tokalar yerini korumaya devam edecek. Bu sezon trend olacak olan ortadan ya da yandan ayrılmış doğal ve eforsuz saçlarda kullanımı şık duracak olan tel tokalar daha uzun yıllar vazgeçilmezimiz olarak kalacak. 

Share post: