SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ MODEL TRENDLERİ – Mali Kuaför

SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ MODEL TRENDLERİ

SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ MODEL TRENDLERİ

SONBAHAR – KIŞ 2019 – 2020 SAÇ MODEL TRENDLERİ

Bu sezonda saçlarda örgü modelleri trend basamaklarını hızla tırmanırken, aksesuarlar ile zenginleştirilmiş saçlar yerini sağlamlaştırıyor. Minimal topuzlar, eforsuz dalgalar ve at kuyrukları ise sezonun gözde görünümlerinden.

At Kuyruğu

Güçlü ofis stilinizden salaş haftasonu kombininize eforsuz bir geçiş yapabileceğiniz görünümüyle, stilinizi tamamlayacak ensede at kuyruğu, son dönemin gözde aksesuarı fularlar ile zenginleştirilerek, gündüz kombininden gece kombinine geçişte rahatlıkla kullanılabilir.

Eforsuz ve Parlak

Özensiz gibi görünen, ön planda bir ayrım, rüzgârda savrulmuş gibi dağınık ve eforsuz tutamlar… Tüm bu görünümün tamamlayıcısı olarak tel tokalar, önümüzdeki sezonda saçlara masalsı bir görünüm katacak.

Topuz

At kuyruğunda olduğu gibi topuzlarda da salaş, eforsuz, romantik ve dağınık bir görünümden gündüzden geceye geçişte jet ve ensede bir toplamaya burgu topuzlar baş köşede yer alacak.

Dalga

Pürüzsüz ve yapılı görüntüdeki bukleler, yerini su dalgası ile şekillendirilmiş hacimli saçlar ve nostaljik bir görünümle trendlerde yer alacak. 

Perçem

Bu sezon altın çağını yaşayacak olan perçemlerde net ve oldukça keskin görüntü ile beraber cesur tercihler ön planda. Heykelsi formlar trend listelerinin üst sıralarına taşınacak.

Aksesuar

Saçlarda bu sezon modellerin yanı sıra odak nokta olacak olan minimal aksesuarlar hayatımızdan çıkmasa da, yerini boyut atlayarak kendini gösteren tasarımlara bırakacak. Taçlar, tüylü kurdeleler, zincirler ve daha fazlası bu sezon cesur saçlarda kendini gösterecek.

Share post: