YAZ DÜĞÜNLERİNDE GELİN SAÇI NASIL OLMALI? – Mali Kuaför

YAZ DÜĞÜNLERİNDE GELİN SAÇI NASIL OLMALI?

YAZ DÜĞÜNLERİNDE GELİN SAÇI NASIL OLMALI?

Yaz Düğünlerinde Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Yaz düğünleri kır düğünü, bahçe düğünü, yatlarda yapılan düğünler gibi farklı konseptlerde yapılıyor. Yaz düğünlerinde gelin saçı modellerinin nasıl olması gerektiğini de konseptin detayları belirliyor. Yaz düğünlerinde hafif ve doğal gelin saçı modelleri tercih etmek gerekiyor. Çiçeklerin kullanımı kır düğünlerinde ve bahçe düğünlerinde oldukça moda. Saç modellerinde de çiçek taçlar yaz düğünleri için ideal seçeneklerdir.

Yaz düğünlerinde gelin saçı modelleri giyilen gelinlik modeline göre tasarlanmalıdır. Saçta aksesuar kullanımı gelinlik modeli ile uyum içinde olmalıdır. Saç modelinin düğün konseptine de uygun olması gerekiyor. Zarif bir kır düğününde zarif bir gelin saçı modeli kullanılmalıdır. Yat gibi farklı mekânlarda yapılan düğünlerde gelin saçı modeli daha abartılı olabilir. Gelin saçı modeli birçok farklı detaya dikkat edilerek tasarlanmalıdır. Düğün konsepti, gelinliğin modeli gibi detaylar gelin saçı modelini belirleyecek detaylardır.

Yaz Düğünü Yapacaklara Gelin Saçı Önerileri

Yaz düğününüzü açık alanda yapıyorsanız doğal ve zarif görünen gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Saçların arasına yerleştirilen inci detaylar farklı bir hava yaratabilir. Uzun ve dalgalı saçların arasında örgüler de bohem bir hava yaratacaktır. Kapalı bir mekânda yaz düğünü yapacaksınız farklı topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Gelinlik modelinizin özelliklerine göre doğru seçim yapmak için kuaförümüzden gelin koçluğu hizmeti alabilirsiniz.

Son yıllarda yaz düğünlerinde gelin saçı modelleri doğallıktan yana bir eğilim gösteriyor. Sade ama etkileyici gelin saçı modelleri daha çok tercih ediliyor. Zarif bir gelin olmak isteyenler için dağınık saç modelleri farklı seçenekler sunuyor. Bob saç modelleri de yaz düğünlerinde çok moda olan saç modelleri arasında yer alıyor. Gelinlik modeli uzun ve kuyruklu ise topuz saç modelleri daha uygun oluyor. Gelinliğin modeli saçın da modelini belirliyor.

Gelin Koçluğu Hizmeti

Kuaförümüzün sunduğu gelin koçluğu hizmeti Avrupa’da oldukça fazla yararlanılan bir hizmettir. Düğünün konseptine ve gelinin tarzına göre doğru saç modelini seçmek için gelin koçluğu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Saç, makyaj, aksesuar kullanımı gibi tüm detaylar için profesyonel destek alarak hayalinizdeki gelin olabilirsiniz.

Share post: