YENİ SEZONUN SAÇ STİLLERİ – Mali Kuaför

YENİ SEZONUN SAÇ STİLLERİ

YENİ SEZONUN SAÇ STİLLERİ

Bu Sezon Herkes Kendi Stilini Oluşturuyor Desek Yalan Olmaz

Önümüzdeki sezon birbirinden çok farklı saç stillerinin arz-ı endam edeceğini söyleyebiliriz, sezona yönelik düzenlenen defilelerde bu farklılıkları görmek oldukça olası. Kimi defilelerde dümdüz kâküle sahip saç modelleri, kimi defilelerde ise dalgalı ve süper kıvırcık saç modellerinin tercih edileceğini söyleyebiliriz. Bu sezon herkes kendi stilini oluşturuyor desek yalan olmaz.

Defilelerde daha radikal saç kesimleri ile birlikte kadınsı saç modellerinin de yeni stiller oluşturuyor. Bu çerçevede süper yüksek topuzları ve yüzü çevreleyen örgüleri görmemiz sürpriz olmayacak. Cesareti ve etkileyiciliği bir arada yansıtan bu saç stillerinin, giyilen en sade kıyafetlerde bile kendisini belli ettiğini söyleyebiliriz.

Radikal Değişimler…

Çoğumuz, radikal değişimleri için saç kesimlerinde daha cesur davranabilir ya da büyük farklar oluşturmak için küçük dokunuşlar ile yetinebiliriz ama tüm bu isteklerin gerçekleşmesi için sezonun yeni saç biçimlendirme trendlerine yönelmek gerekir.

Sezonun saç stillerinden biride dalgalı saçlar. Elli yıl öncesinin o kocaman dalgalı saçları yine etkileyici bir biçimde geri dönmüş durumda. Saç spreyleri ile daha da hacim kazandırılan dalgaların saçlarınıza çok farklı bir boyut kazandıracağını bilmelisiniz. Anlaşılan 70’li yılların esintilerini hissettiğimiz ilkbahar ve yaz mevsimlerinin ardından kış mevsiminde de bu stil ile devam edeceğiz.

İster yoğun ister klasik, kâkül stilini denemek için kendisini henüz hazır hissetmeyenler için yeni sezonda bir stil opsiyonu bulunduğunu söyleyebiliriz. Nostaljik tarzların geri dönüşünü vurgulayan bu saç stili aynı zamanda 2000’li yılların başlarına da bir göndermede bulunuyor. Yüz şekli kare ve yuvarlak olanlar için bu stil yüzü ince ve uzun gösterebiliyor. Pek çok defilede karşımıza çıkabilen bu kâküllerin hem gizemli hem de çekici bir stil sunabildiğini görmekteyiz.

Share post:

Leave A Comment

Your email is safe with us.